O NÁS

Firma Autodoprava Josef Ševčík byla založena v pionýrských dobách podnikání roku 1990, kdy si Josef Ševčík pro své potěšení zakoupil a provozoval zájezdový autobus KAROSA ŠD 11. S rozmachem turismu se z koníčku stává dennodenní chléb, kterému se věnuje celá rodina na 120%. S tímto nasazením se firma začíná rozrůstat a do vozového parku přibývají další a další autobusy. Z parkování na zahradě u rodinného domu se firma stěhuje do prostor dopravy Biocelu Paskov, odkud přichází i část zaměstnanců. V roce 1999 přichází k dalšímu stěhování, celá firma se přesouvá do garáží skleníkového areálu v Paskově, kde firma získává trvalé zázemí a prostor pro další rozvoj.

Autobusy a minibusy jsou hýčkány vlastním dílenským zázemím se zkušenými mechaniky a všechny vozy prochází pravidelnými prohlídkami.

Dnes patří Josef Ševčík mezi přední české autobusové dopravce a spolupracuje s mnoha renomovanými cestovními kancelářemi a organizacemi. Věřím, že s dopravou autobusy Josefa Ševčíka budete určitě spokojeni.

 

čeština cz Deutsch de English en